Мирослав | 2018-07-28 00:05:16

Хрустять суглоби

Добридень, мені 17 .З недавніх пор почав турбувати хруст в колінах, у суглобах рук і тазобедренні суглоби, активно займаюсь єдиноборствами, та не можу сказати що великі нагрузки, коліна інколи болять, але біль слабкий, що робити? Хрускіт морально вбиває

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Хруст в суглобах без болю найчастіше не є ознакою патології. Причин хрусту без болю багато, але вони переважно доброякісні. Ось, якщо коліна болять, то треба дивитись коліна. Заочно нічого не можу сказати. Але при заняттях бойовими мистецтвами нормально, що щось іноді болить. Втім, якщо біль виникає регулярно в одних і тих самих місцях, то треба звертатись на огляд до травматолога. І хоча може бути, що нічого не виявиться, все одно краще перестрахуватись.