Ольга | 2018-07-30 15:54:49

Дрожжи

Здравствуйте,я задавала вопрос про то что обнаружили дрожжи недавно в мазке и что принимала и принимаю Клайру и это у меня на фоне длительного их приёма. И нет симптомов.Ответ пришёл но ничего конкретного на счёт определенного вопроса.МОГУ ЛИ Я ПРИ ПОЛОВОМ АКТЕ ЗАРАЗИТЬ СВОЕГО ПАРТНЁРА ЭТИМИ ДРОЖЖАМИ? ?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
У випадку потрапляння грибка в ослаблений організм під час сексуальних контактів він починає активно і неконтрольовано розмножуватися, що і провокує появу відомих симптомів.Тому рекомендується уникати статевих контактів під час кандидозу статевих органів протягом усього періоду його лікування і через тиждень після нього.