Петро | 2018-08-01 11:50:38

Температура 12 днів

Добрий день, 3 тижні тому я переніс аденовірусну інфекцію. Після цього через декілька днів в мене піднялася температура і появилося рясне потовиділення особливо вночі. 16 липня - аналіз крові в нормі крім: тромбоцити 164, моноцити 20% 18 липня - температура впала 21 липня - піднялася знову 23 липня - аналізи в нормі ШОЕ - 7, гемоглобін 150, тромбоцити 194, лімфоцити 40% дуже рідкий кашель. до 30 липня нічого не помянялося - трохи виросли паличкию лікар виписав антибіотик. 30 липня - лімфоцити 60% палички 14. ШОЕ 25 На 1 серпня температура - 37.1-38.3, потовиділення зменшилися, відчуваю часто спрагу. інших симптомів немає Крім того робили УЗД - все в нормі, ренген теж в нормі. Біохімічний аналіз показав збільшення деяких печінкових проб (30 липня) Чи є ризик онкологічних захворювань, які аналізи варто здати. Дякую

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
После вирусных инфекций могут быть такие изменения в крови. Необходимо не пропустить возможные осложнения инфекции, контролировать кровь 1 раз в 10 дней и быть под наблюдением врача. Валерий Вознюк.