Анастасія | 2018-08-03 19:33:14

Що це?

Доброго вечора, мені потрібна ваша порада. Десь пів місяці тому помітила швидке зростання відмерлої шкіри на ступнях. Нещодавно перероблюючи педікюр помітила,що половина великого нігтя пожовтіла ,місцями коричневий колір, шкіра пальців дуже шелушиться свербить і пече. Я підозрюю ,що це грибок. Не могли б ви мене проконсультувати куди мені звернутися і які мають бути дії фахівця?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте вам необходима консультация врача дерматолога, а так же необходимо проведение анализа на грибки исследуют кровь, мокроту, соскоб с кожи и слизистых, волосы или ногти.т То что повреждено, в вашем случае это соскоб кожы и ногтей. Это делается, для того что бы определить вид грибка который поражает вашу ногтевую пластину и кожные покровы. После чего можно будет назначить адекватное лечение.