Дмитро | 2018-08-05 23:14:32

Коліно

Мені 21 видали половину мениска я в паніці що може бути після цього

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Не переймайтесь Половина футболістів бігає з видаленими менісками. Раз видалили, значить він вже не працював. Ви нічого не втратили. Якщо латеральний меніск видалили - це гірше, якщо медіальний - менш непримємно. Але у будь-якому разі порваний меніск треба або видаляти (пошкоджжену частину) або зшивати (але це раціонально лише в деяких випадках + треба 6 тижнів на милицях + 30-70% в залеждності від локалізації, що не зростеться + суттєво дорожче). У більшості випадків ушкоджену частину видаляють. Не думайте про це. Все буде добре))