Марія | 2018-08-07 18:36:19

Часте сечоспускання

Доброго дня робила розгорнутий аналіз сечі виявили що сеча-слабомутна, Клітини плоского епітелію-помірна кількість п.з,Слизь -в помірні кількості ,Бактерії-виявлено. Лікарка приписала тільки антибактеріальні таблетки і все лікуюся вже 8 день нічого недопомагає часте сечовипускання, печіння в низу живота,при сечовипускані немає печіння.різкий запах сечі .Скажіть будьласка приймаю турбіотік і нітроксолін .Скажіть будьласка чи правельний курс лікування мені призначили.Які ваші поради?

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Для того щоб знати чи взагалі потрібен антибактеріальний препарат , і якщо так - то який , потрібно було здати сечу для бакпосіву з антибіотикограмою (в "Сінево" чи "Ескулаб") . Цеи можна зробити через 7 днів після закінчуння курсу нітроксоліну , який вже почали приймати і потрібно поприймати  не менше 3-х діб