Тетяна | 2018-08-11 22:31:18

Набір ваги

Доброго дня! Скажіть будь ласка,нам 5 місяців,донька народилась з вагою 3240 кг і ростом 50см. Повністю на грудному вигодовуванні. Перший місяць набрали 1,460 кг,2 - 1,100кг, 3-700 грам, 4- 400 грам,5-200грам. Зараз дитина важить 7,100 і 67см. Останні два місяці дитина мало набирає,це норма???чи потрібно догодовувати? Загальний стан дитини:хниче,тягне все до рота,підпухли ясна(лізуть знизу і зверху зубки). Годую кожні дві-три години,або по вимозі.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, набір маси тіла менше 500 г -на місяць є недостатнім і потребує з'ясування причини, з якої це сталося. Якщо причина в нестачі грудного молока, дитину потрібно намагатись відновити ГВ і тимчасово догодовувати молочною сумішшю.