Василь | 2018-08-13 21:21:39

Допомога при запріванні

Дитинка дуже сильно пріє (попка,) ніякі креми не допомагають . Будь ласка допоможіть прийняти рішення.!!!!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, вам з дитиною потрібно звернутись на огляд до дітячого лікаря - педіатра або дерматолога для призначення лікування опрілостей. Дотримуйтесь гігієни - часто змінюйте підгузок дитині, після зміни підгузка на 10-15 хв залишайте шкіру відкритою для повітряних ванн, це сприятеме загоєнню.