Іванна бойко | 2018-08-16 22:29:37

Гостий фарингіт у дитини

Доброго вечора. Я мама доньки якій 5 років. Уже рік часу дитину турбує горло(тільки вилікую,за тиждень часу знову червоне ). Ми ходили до лікаря (лора) поставили діагноз гострий фарингіт. Здавали аналіз із зіва- є результати. Стрептокок 10`5 Золотистий стафілокок 10`4 Переважно горло не супроводжується температурою, тільки збільшені червоні мигдалини і задня стінка. На стінці маленькі прищики (не білого кольору !) Чи можете ви мені щось порадити ?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Если ребенок умеет полоскать горло, возьмите Октенисепт, разводить его с водой 1:10, полоскать горло 2 раза в день - 7 дней.