Марина | 2018-08-29 14:52:08

Ліки

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи можна лаферобіон 100 000 МО (порошок) давати дитині 3 років. Можливо його можна розвести? Чи в аптеці потрібно просити саме 50 000?

Ответы врачей 1

Денисенко Анна Юрьевна
педиатр
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! Не знаю з якого приводу був призначений препарат, але мені складно уявити ситуацію, коли без нього не можна обійтися. Наприклад, якщо мова йде про ГРВІ, то це вимагає тільки симптоматичного лікування, щоб прибрати неприємні симптоми. Чим менше препаратів ми приймаємо, тим менше шансів у нас зіткнутися з побічними ефектами. Давати конкретні рекомендації з лікування та дозування препаратів, можливо тільки після огляду дитини. Готові проконсультувати Вас в KinderKlinik 7 днів на тиждень.