Евгения | 2018-09-01 11:30:40

Молочница

Здравствуйте! Полечилась от молочницы, подскажите а какую таблетку дать мужу? Помню, что выписывали одну, но не помню название. Подскажите, пожалуйста, и чтобы по цене не дорого. Спасибо!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Фуцис 150 мг № 1 відпускається в аптеках без рецепта. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з лікарем(урологом). Для лікування вагінального кандидозу Фуцис 150 мг № 1 застосовують у дозі 1 таблетка одноразово, однак при повторних випадках молочниці або при хронічній молочниці рекомендовано проконсультуватися з лікарем для підбору індивідуальної дози препарату.