Юрий | 2018-09-01 12:27:17

Отит

Доброго дня! В мене проблеми з лівим вухом. В вусі не має сірки, вона там уже тривалий час як не утворюється. Періодично, через 1-5 років, пропадає слух, потім починає виділятися гній. Останній разз'явилася біль при наявності попередніх симптомів. рпаніше помогали антибіотики, а саме амоксил, симптоми зникали на 2-й день. Зараз п'ю амоксиклав 875+125 три рази в день - 5 днів БЕЗРЕЗУТЬТАТНО. Симптоми уже перейшли на інше вухо. Підкажіть, можливо амоксіклав уже не діє. Чим його можна замінити?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сдайте бак.посев из уха на флору и чувствительность к антибиотикам. Возможно амоксиклав резистентен к той флоре. Самостоятельно ничего не капайте, только после осмотра ЛОР врача.