Маряна | 2018-09-02 15:57:27

вагитнисть

Добрий день Як можна зрозумити коли я завагитнила, Останни мисячни були 2,03,2018,,,,,По акушерському календарю це приблизно 26 тижнив, а по УЗД 24 тижни,,,,чому тижни не спивпадають

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Овуляція відбувається зазвичай на 14-15 день менструального циклу (який рахується від першого дня менструації). Саме в цей час можливе зачаття - яйцеклітина дозріла і вийшла з яєчника для запліднення. Тому різниця між акушерським терміном і строком за датою зачаття відрізняється на два тижні. Наприклад, якщо перший день останньої менструації був 15 березня, а зачаття - 30 березня, то передбачувана дата пологів буде приблизно однаковою. Але термін вагітності 15 квітня, наприклад, визначатиметься по-різному. Акушерський термін буде 4 тижні, а за зачаттям - 2 тижні.