Анна | 2018-09-02 22:19:03

Безпліддя

Доброго дня.Підскажіть, будь ласка, які шанси завагітніти при даних аналізах: ФСГ- 65.3.,ЛГ- 30,3,Е2-<5., АМГ-0.1. Вік 33роки., дитина 1.- 8 років.дякую гарно.допобачення.

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. Якщо ці аналізи виконани на 2-3-й день менструального циклу, на жаль, це так званий гіпергонадотропний стан і самостійна вагітність вже неможлива. Треба звернутись до центру допоміжних репродуктивних технологій, де Вам запропонують протокол, доречний в такой сітуації. Крім того, потрібно лікування для корекції гормонального статуса, тому що при таких значеннях гормонів Вашому організму не вистачає естрогенів, необхідних для загального здоров'я та гарного самопочуття.