Анастасия | 2018-09-04 22:04:24

Не можу завагітніти

Добрий вечір я не можу завагітніти місячні не регулярні в Коростишеві сказали все добре таке буває а в Житомирі що в мене дисплазія шийкі маткі полікістоз яїчників лікування не проходить не знаю що робити а ми з чоловіком дуже хочемо дитину порадьте що робити будь ласка

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Для Вас г-ни ФСГ,ЛГ,пролактин,тестостерон заг, АМГ чоловік- спермограма Після результатів консультація репродуктолога контакти- 066 45 61 608 0966827352