Валентина | 2018-09-12 17:01:32

двостороннє запалення придатків

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна поставити діагноз двостороннє запалення додатків при звичайній пульпації органів малого тазу? Здала аналізи на уриногенітальні інфекції та мазки на флору . Інфекції ніякі не виявлено по мазках теж нічого не виявлено лейкоцити 1-2 в пз, клітини епітелію 5-7. Заг аналіз крові лейкоцити 6.17, еритроцити 5.15, повишені моноцити 11. 3 при нормі до 10, низький гемоглубін, решта показники в нормі. Чи могла лікар помилитися, можливо потрібно дообстеження? Дуже хвилююся, буду вдячна за відповідь

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Ознаки запалення яєчників можуть залишатися непомітними, особливо при хронічному характері захворювання. Але в деяких випадках симптоми практично відразу дають про себе знати і повинні бути приводом для негайного звернення до лікаря, який призначить лікування. Симптоми запалення яєчників Болі в нижній частині живота. Їх характер, локалізація та інтенсивність можуть бути різними. Так, при гострому запаленні болі різкі і сильні, а при хронічному перебігу вони можуть бути ниючими і тупими. При односторонньому запаленні відчуття можуть спостерігатися лише в одному боці, при двосторонньому вони будуть поширюватися на всю нижню частину черевної порожнини. Симптоми гострого запалення явні, зазвичай вони супроводжуються підвищенням температури тіла (до 38-39 градусів) і супутніми проявами: лихоманкою, жаром або ознобом. Міжменструальні виділення. Вони можуть бути кров’янистими (рожевими, яскраво-червоними або коричневими) або патологічними, мають нехарактерний відтінок, наприклад, зеленуватий, жовтий або сірий.Аби вчасно розпочати лікування, треба спочатку уточнити діагноз. І для цього сходіть до гінеколога. Він проведе огляд, а також призначить аналізи (мазок з піхви і, можливо, аналіз крові на приховані інфекції), а також ультразвукове дослідження органів репродуктивної системи.