Надежда | 2018-09-12 19:09:05

Червона попа у дитини

Доброго вечора. У дитини червоніє попа відразу ж після Того як покакала. Всі лікувальні мазі лише на деякий час допомагають, потім знову повторюється. Підгузники не змінювали з народження. Дитині 11 місяців.

Ответы врачей 1

Гнилоскуренко Анна Валерьевна
семейный врач, педиатр
Адрес: Клиника «Into-Sana» (044) 393-00-00. График сменный
Добрий вечір. Якщо не допомагають мазі, потрібно зробити дослідження калу, тому що зміна його властивостей може призводити до дерматиту шкіри. Копрограмму та аналіз калу на дисбіоз. Також, потрібно показати зону почервоніння дерматологу, оскільки може приєднуватись мікрофлора, яка підтримує запалення.