Анастасия | 2018-09-15 17:42:58

Угроза при беременности

Подскажите, пожалуйста, с начала беременности низкий уровень прогестерона, до 16 недель пила Дюфастон 1 таблетку 2 р/д. на 17нед. и 1 день уровень прогестерона 17,4 нг/мл при норме 29,5-50,0 . Возможно ли доносить своего малыша нормально? сейчас 18 недель ровно

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Основне завдання гомону прогестерон – зачаття і успішне виношування вагітності. До шістнадцятого тижня вагітності прогестерон виробляється жовтим тілом, а от з сімнадцятого і до самого народження дитини виробляє його плацента. Норма прогестерону при вагітності визначається чи успішно протікає вагітність. .В даному випадку лікар приймає рішення про лікування прогестероном медикаментозно. Займатися самолікуванням і приймати препарати прогестерону самостійно не можна! Саме лікар правильно підбирає дозування і розписує курс лікування. Найчастіше призначають при вагітності уколи прогестерону. Вводиться препарат «Прогестерон», синтетичний аналог жіночого гормону, внутрішньом’язово, і зазвичай дуже добре переноситься. Якщо говорити про відновлення норми прогестерону при вагітності, то тут все вирішує Ваш лікуючий лікар.