Таня | 2018-09-17 10:22:24

Аналіз на гормони

Доброго дня,розшифруйте будь ласка результати аналізу на гормони,і чи варто хвилюватись? Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO) 524.6МО/мл до 34.0 Тиреотропний гормон (ТТГ) 3.3

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Якщо Ви плануєте вагітність, то певні проблеми є. Згідно з аналізами, у Вас аутоімунний тиреоїдит. Для повної картини необхідні аналізи крові на вільний тироксин, вітамін D, а також УЗД щитоподібної залози (ну і звісно, вік та інші захворювання).