Вика | 2018-09-17 12:35:59

Антирезусний імуноглобулін

Доброго дня! Я хочу спитати Вас! Чи обов'язково колоти антирезусний імуноглобулін при 2 вагітності 27тижнів, якщо попередня вагітність закінчилась завмершою і після якої протягом 2-х год було введено антирезусний імуноглобулін?????

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня. для проведення, профілактики в перед пологовий період приблизно на 28 тижні вагітності. Після цього обов'язково слід ввести, ще одну дозу (300 мкг), бажано протягом 72 годин після пологів, якщо народжена дитина виявиться резус-позитивною. - для проведення профілактики в післяпологовий період протягом 72 годин після пологів; - при штучному аборті, перериванні позаматкової вагітності – безпосередньо після закінчення операції. В період вагітності після 13 тижнів рекомендується введення однієї дози, якщо вагітність перервана в період до 13 тижнів, можливе однократне введення міні-дози, імуноглобуліну (приблизно 50 мкг);