любомира | 2018-09-17 23:45:38

аутоімунний тиреоід

доброго дня. Будь ласка якщо можна то потрібна ваша консультація.Мені 54 роки вага 105 кг ріст 164 см АТТПО-873.0 ТТГ-3.62 Т4 вільний 1.08 Т3 вільний 4.02 кальцій іонізований 1.08 Вітамін D total 18.254 УЗД щ.з.розташована в типовому місці права доля v=19.6см ліва доля v=19.8 см перешийок 13.3 см загальний v=39.4 см капсула ущільнена в правій долі ізоехогенні вузли 6.4х5мм. 10.7мм обєм 0.34см.куб поруч 9х7мм обєм 0.31см.куб.11.7х8.5мм обєм 0.52см куб в лівій долі ізоехогенні вузли 8х6мм обєм 0.19см.куб 11х8мм обєм 0.44см.куб з кистозними компонентами 9х4.5мм 3мм 2.2мм 7.8х6мм з кистозним компонентом 4мм структура всіх вузлів не однорідна з ділянками кистозноі дегенераціі кровопостачання в товщі та по периферіі.Тканина залози гіпоехогенна.Структура не однорідна за рахунок гііперехогенних та гіпоехогенних включень.Кровопостачання залози значно посилене.Заключення-Дифузний множинно-вузловий зоб.TIRADS 2 Aутоімунний тиреоід.Була направлена в Івано-Франківськ в ООД наТАПБ після цього лікар порекомендував вдалити всю щитовидку. Д-з Гіпертонічна х-ба 2 ст.Кардіосклероз дифузний.Гіпертензивне серце ст.3. ризик 4.Дегенеративний кальциноз МК. Вузлова фібріома матки.Моі ліки L-тироксин 100 . Альба.Кальцій D3-нікомед форте.Біфрен.Лоспірин.Перетинки з горіхів /потрібно чи ні/.Плюс до цього ліки по кардіологіі.Вчора назначили аналізи РЕА і ТГ.Наперед вдячна вам.Коломийський р-н.Любомира.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! В листі не вказані результати ТАПБ (якщо робили). Такий діагноз потребує лише динамічного спостереження (УЗД та аналізи 1 раз в 6-12 місяців). Операції не потрібно зовсім (хіба що Ви хочете позбутися щит. з-зи). Л-тироксину зовсім не потрібно (у Вас нормально функціонує щит.з-за)! Альба також не в тему. Д-3-Нікомед недостатьно для нормалізації вітаміну D. Перетинки з горіхів допомагають хіба що вигнати глисти. Біфрен нікому не зашкодить в наш час. Рекомендую: ЙоСен 1 тб 1 раз в день 3 міс., олідетрим 4000 МО 1 капс. 1 раз в день 3 міс. Контроль УЗД в Українському НПЦ ендокринної хірургії через 3-4 міс.