Римма | 2018-09-18 23:17:05

Беременность

Здравствуйте скажите возможно ли забеременеть когда сразу закончились месячные и до них дней 10 за этот периуд это возможно когда прижимаю пальцы к животу идет пульс как будто сердце бьётся

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня!Це питання хвилює не тільки жінок, але і чоловіків. Здається, що вагітність ніяк не може настати, оскільки місячні тільки-тільки закінчилися, і слизова в порожнині матки ще не дозріла для імплантації яйцеклітини. Але не все так просто. Лікарі вже давно довели, що вагітність відразу після менструації можлива і про це знають багато жінок, які зачали відразу після місячних. Сучасні гінекологи вже не вважають календарний метод способом запобігання від вагітності. Якщо він і раніше не досягав 60% ефективності, то в даний час визнано, що «безпечних» днів не буває взагалі.