Владислав | 2018-09-19 08:25:37

Лайм-бореліоз

Доброго дня, у мене запущена форма хвороби лайма, пройшов курс антибіотиків, не допомагає температура 37,5постійно, може підніматися до 38. Болять суглоби, тяжко ходити, болить голова, серце. Лікарі не знать, як лікувати, я вже не знаю куди звертатися. Допоможіть, будь ласка.

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Де і хто Вас лікував?
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Недостатньо інформації для висновків. Потрібно проаналізувати наявні результати, можливо - пройти комплексне обстеження,.. Треба знайти гроши та час... Можу надати Вам посилання на виступи спеціалістів з питань бореліозу, в т.ч. на свій виступ по телебаченню в липне 2018,.. Звертайтеся.