Тетяна | 2018-09-26 10:50:24

Що робити?

Доброго дня. У мене донечка 2,9. Так склалося що при іграх царапнула себе за пісю , зразу плакала. Після того боїться пісяти, терпить але коли вже неможе терпіти пісяє і плаче. Що робити в даній ситуації? Дуже переживаю.

Ответы врачей 2

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Змазуйте перед туалетом гелем Катеджель. Через 10 хвилин ,коли настає анестезія вона зможе безболісно попісяти. Це допоможе і уникнути розмноження патогенних мікроорганізмів
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, обработать царапину хлоргексидином. И наблюдать что бы не занести инфекцию. Плач скорее всего связан с попаданием мочи на царапину, что сопровождается резью или жжением.