Анна | 2018-09-26 10:54:18

мочовий пузир

Доброго дня! Проблеми із сечовим міхором, часті позиви до сечовипускання та відчуття наповненості сечового міхура. Ходила на огляд, але нічого так і не сказали. Здавала аналізи сечі за Нечипоренко, показало тільки кількість лейкоцитів (100). По аналізах сказали нічого не виявлено. Тоді в чому може бути причина і що робити? Можливо можна пропити Фурагін? Дякую!

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Проконсультуватися в гінеколога і невролога . Зробіть УЗД сечового міхура та визначення залишкової сечі