Володимир | 2018-09-29 23:37:26

Ерекція

Доброго дня, у мене була в житті стресова ситуація, яка вплинула на мою ерекцію, тепер він в процесі падає, і немає нармального сексу, я його піднімаю припаратом максігра, но це лиш на час і вони дорогі, хотілося б пройти курс лікування припаратом щоб раз і назавжди забути цю проблему, буду вдячний за вашу відповідь.

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Записуйте сягає на консультацію. Для правильного лікування потрібно пройти правильні обстеження. Тел. 0667752554 Святослав Ігорович Бойко