Мілана | 2018-10-06 10:47:09

Дівчина-жінка

Доброоо дня! Мені 24 роки. Скажіть будь ласка чи може менструальна кров довиходити чераз 6 днів після закінчення місячних? Якщо був перший секс, але не впевнена чи партнер розірвав достатньо дівочу пліву, хоч було трохи болю і крові, та все ж заглиблення не було максимальним. Тепер відчуваю напруження і нитття в низу живота. На простираді вночі після цьоро було трохи крові і вранці (мазки), то чи розцінювати це як втрату дівоцтва чи "довиходили місячні"? Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, скорее всего произошла дефлора́ция — нарушение целостности девственной плевы. Именно поэтому вы наблюдали кровянистые выделения.