Діма | 2018-10-07 11:47:12

Біль в лівому яєчку і лівій нирці

Сьогодні зранку відчув дискомфорт внизу живота, почало боліти ліве яєчко, сходив в туалет побачив що виділення коричневого кольору з кров'ю, потім дуже сильно почала боліти почка теж з лівої сторони, відчуття ніби хочу сильно в туалет, а виділення майже немає. Що може бути, підкажіть будь-ласка?

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Швидше за все - це виходить камінь і рухається по сечоводу . Треба багато пити і рухатися . Бігати , стрибати.