Вера | 2018-10-08 18:18:59

Повышенные эритроциты

Здравствуйте. Сдала мочу на анализы. Получила. Эритроциты ( массово) Лейкоциты (7-8) не подскажите, что может быть???

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Повторити аналіз через 5 днів. Поприймайте канефрон по 2 таб. 3 р.д. якщо аналіз буде такий же ж самий - ідіть до уролога . Причиною може бути гострий вірусний цистит , сечокам'яна хвороба і новоутворення сечовивідних системи