Віталій | 2018-10-10 22:53:03

Герпес

Доброго Вечора! Завжди мав 100% зір не так давно почали виникати двоїння в очах, виявили запалення в очному дні і після лікування направили до ревматолога.Після здачі багатьох аналізів виявили Герпес 1,2 типу по антитілах IgA, назначили лікування - Гевіран 800 (2 рази на день - 10 днів), симптоми пройшли одразу але після 3 тижнів повернулись.Перездав аналіз (Вірус простого герпесу (HSV) 1/2 типів, антитіла IgA ) титри підвищились з 3,96 до 4,23. Симптомів губного чи генітального Герпесу не було ніколи.Окрім появи прищів на голові - гнойовичків (як після простуди).Чи можливо що це 3 тип Varicella Zoster? (у дитинстві була Вітрянка). Так як це єдиний з 8 Герпесвірусів на який аналіз не проводився і є схожістю з 1,2 типу. Після першого симптому пройшло 3 місяці, наразі симптоми головні болі і двоїння в очах проходять після вживання Аскорбінки , якщо припиняю її прийом то симптоми повертається через 2-3 дня Також підвіщені Ліпопротеїди високої і низької щільності,Коефіцієнт атерогенності 4,25.Інші аналізи в нормі. Скажіть будь-ласка чи потрібно здати аналіз на 3 тип і яким методом це краще зробити ПЦР, чи кров IgA,IgG, IgM Також який аналіз крові потрібно пройти щоб впеснетись який саме тип Герпесу 1 чи 2 - IgG чи IgM і чи потрібно також знову здавати аналіз на IgA в подальшому. Для лікування краще збільшити дозу Гевірану (курс проходив 1 раз) чи змінити препарат на Валацикловир чи Фамцикловир. Наперед Дякую.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Багато питань від Вас та є багато питань до Вас. Є дослідження на HSV 1/2, є окремі дослідження на ці віруси. Викликає сумнів твердження "наразі симптоми головні болі і двоїння в очах проходять після вживання Аскорбінки , якщо припиняю її прийом то симптоми повертається через 2-3 дня", як би герпетичні інфекції можливо було б лікувати аскорбінкою, то було б набагато простіше... Герпес 3 типу - серологічна діагностика, ПЛР можлива тільки при реплікації герпетичного вірусу та розвитку віремії. Потрібні розгорнута імунограма, дослідження на сифіліс та багато інших. Зверніться по дистанційну або очну консультацію.