маряна | 2018-10-15 13:55:50

залежність від ліків

добрий день ...у мене така проблема ..мама хворіє хворобою паркінсона більше 15 років під час хвороби вона приймала леводопу...що і спричинило залежність від прийому ліків зараз лікарі їй назначають різні дози прийому лікі...але в неї це не контролюється.. і йде передозіровка..ми незнаємо що з нею робити...переговорюємо всяко але вона всерівно приймає багато...врезультаті в неї приступи зі сторони хвороби...буть ласка підскажіть як її вилікувати або відучити від залежності від лікв...дякую

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Чому Ви вирішили що мова саме про "залежність" та що потрібен саме нарколог?