Костя | 2018-10-16 09:33:19

Простатит

В британіі знаходжусь лише пару днів. Нелегально. Можливості офіційно лікуватись немає. Принаймі поки що. Немаю мед страхівки і легальних документів, тому не можу звернутись в мед заклад... можу теоретично, але лише один раз- а потім депортація. Можливість передати лікарства є. Також Я з собою привіз багато всього, плюс левофлоксацин 500- курс якого ще не закінчився, ще приймаю його( 21-перший день) курс призначили 28 днів. П’ю щоденно по одній таблетці. Потрібна ваша порада. Можливо не правильні медикаменти... чи варто замінити? За більше ніж рік- коли я спостерігався в лікаря в укр- був в нього чотири рази. І щоразу він призначав нові лікарства. Хоча симптоми завжди були одинакові ( завжди скаржився на часті позиви в туалет, відчуття неповного опорожнення мочового, і неприємні відчуття -різь після сечовипускання .) до того всього додалось ще відчуття тиску в задньому проході після кожного разу коли займався сексом. Лікар завжди ставив один і той діагноз- запалення уретри, сечового і простати. Та пісок у нирках. (Робили узд і я здавав аналіз сечі , записи з аналізу сечі вам скинув, в узд писало - запалення уретри, низу сечового і запалення і збільшення простати). І так було всі рази включно з останнім. Завжди все проходило після курсу таблеток в 10-14 днів. Потім поверталось через три-чотири місяці. Під час ост звернення: Призначив курс левофлосацину 28 днів. Уролесан на 10 днів. І чай на трахвах- пол пала... теж 10 днів. Чай і уролесан закінчив приймати - левофлоксацин ще приймаю- залишилось 7 днів. На разі всі симптоми пройшли, немає тяги в туалет, немає відчуття неповного опороженення сечового, немає різі і печіння після сечовипускання. Залишились лише відчуття тиску в задньому проході після заняття сексом. Інколи виникає саме по собі... але рідко.

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Знайдіть свічки дістрептаза ,по 1 перед сном в задній прохід ,12 днів. І правенор по 1 Капс. 2 р.д., 3 місяці. Детралекс по 1 т. 3 р.д. 1 місяць