Максим | 2018-10-16 09:45:00

Потенція

У мене слаба потенція... я учасник АТО... 4 ротації на схід.... статевий акт короткий постійно... 15 хв мабудь максимум... підскажіть який препарат можна принімати для того щоб підлікуватись...

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Один препарат кардинально нічого не змінить . Ідіть до уролога . Обстежтеся і лікуйте комплексно простатит . А 15 хв  це не так вже і мало .