Лілія | 2018-10-16 17:45:10

погане самопочуття

Доброго дня вже місяць не пю гідазепам пила 5 років пр 0,2 раз на 2,3 дні самопочуття гірше не предумаєш нерви збудженні до краю страх погане самопочуття все позатерпало навіть язик боюся виходити незнаю що робити порадьте звернутися немає до кого в нас в районі

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрий вечір. Про який саме "район" йде мова?