Юлія | 2018-10-17 12:42:30

беременность

скажіть будь ласка.Критичні дні минули...після них сексу небуло,тест показує негативний результат...а з грудей виділяється рідина...чі може це бути вагітністб?

Ответы врачей 2

Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня! Бажано зробити ще один тест на вагітність. Якщо він негативний, то здати кров на пролактин, ТТГ, Т4вільний. З результатами аналізів необхідно звернутись до лікаря-гінеколога , а також у період з 5 по 10 день менструального цикла провести УЗД молочних залоз.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте вам необходим осмотр гинеколога, а так же консультация доктора маммолога.