Лин | 2018-10-18 13:57:17

Кіста чи вагітність

Доброго дня . Місячні пішли на три дні раніше терміну . Їх характер змінився : за день до того почалась мазанина , а самі вони були скудні зі згустками , тривали так само як звичні . Після них появилось вздуття живота . До місячних ходила до гінеколога і поставили діагноз : кіста жовтого тіла яка збільшилась в діаметрі . Робила тест на вагітність і він негативний . Підкажіть з чим зв'язана зміна характеру місячних ? З кістою чи вагітністю ?

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Здайте будь ласка кров на визначення рівня ХГ в крові.
Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
Доброго дня! Повторіть тест за кілька днів, для впевненності. При кисті жовтого тіла також можливі згадані Вами симптоми. Як правило, за 3 місяці максимум подібні кисти зникають