Василь | 2018-10-19 13:15:22

Препарат на зміну нітроксоліну, аби не було звикання

Доброго часу доби Святослав Ігорович. Маю спинальну травму 8 грудного хребця (переломовивих), прооперований 6 років тому (вік 33 роки), стоїть конструкція. Парез нижніх кінцівок, порушення чуттів. Звідси періодично виникають запальні процеси сечовивідних шляхів, катетером не користуюсь, сечовиділення здійснюю(напружуючи м'язи живота та тазу на скільки це можливо, але єфект у вигляді сечі є, хоча я самого процесу не відчуваю сечовиділення) по мірі як відчуваю рукою сечовий міхур на животі, а також в ночі після 2 годин сну випорожнюю сечовий міхур і цього вистачає до ранку аби він при пробудженні був пустий.(по відчуття руки на животі). Рятуюсь нітроксоліном, п'ю періодично солегінні та протизапальні трави,(медвежі вушка, полин, полпалу, корінь лопуха, пирій, марену красильну, аїр). Питання чи можливо є якісь альтернативні препарати нітроксолінові, щоб організм не звикав? (та ще пробував фуразолідон). Дякую за виділений час. Гарного Вам дня Святослав Ігорович!

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Доброго вечора! Перше що я раджу зробити - це загальний аналіз сечі через два тижні після відміни нітроксоліну. Якщо в ньому будуть ознаки запального процесу і бактеріурія , то здайте сечу для бакпосіву і результат надішліть мені на ел пошту