Олексій | 2018-10-21 22:05:47

Молчниця

Добрий день. Моя дружина вагітна 4 -6 тижнів. 2 тижні назад з'явилася молочниця. До лікаря звернутися немає можливості. Чим порадите лікувати молочниці на ранній стадії вагітності. Дякую

Ответы врачей 1

Бугро Виктория Валериевна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г.Киев, ул. Шелковичная 16-А, [email protected] , без выходных, действует предварительная запись.
свічки Пімафуцин на ніч 3 дні. в подальшому знаходьте можливість звернутись до лікаря. Вагітність не хвороба, але потребує уваги і нагляду... і не тільки інтернетспільноти