Юліч | 2018-11-09 17:29:58

Дифекти мовлення

Добрий вечір моєму синові вже 4.5 років а ще погано говорить і невимовляє всіх слів чи може стати причиною те що два роки ходив за кордоном в садочок?Дуже переживаю бо пішов зарас в садочок на Укр.і вже перші проблеми вчителі не все розуміють що він говорить бо говорить він як двох річна дитина що порадите?

Ответы врачей 2

Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Можу порадити оформити дитину до логопедичного садочка. Процедуру оформлення Вам розкаже педіатр
Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Звичайно, двомовність у ранньому віці може мати негативний вплив на розвиток мовлення дитини. Але причина може бути не тільки в цьому. Тому зверніться до логопеда для обстеження мовленння дитини і надання консультації.