Наташа | 2018-11-15 11:13:12

Тиреотоксикоз?

Здравствуйте. Мені 33 роки, з 18 років був диф. Токсичний зоб, лікувалась мерказолілом з перервами. Вже 7 років не турбувало нічого, гормони були в нормі. 3 міс.назад родила дитину і знову почались симптоми: серцебиття, задишка. Здала аналіз: ттг- 0,058 (0,4-4,0), т4- 4,54 (0,89-1,76), т3- 7,18 (1,8-4,2), ат то більше 1000 (до 35). Я кормлю дитину груддю. Лікар назначає тирозол і щоб я переходила на суміші. Можливо це післяродовий тиреодит? Не знаю, що робити. Допоможіть! Як краще для дитини

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Для уточнення діагнозу необхідно зробити аналіз на антитіла до рецептора ТТГ і вміст вітаміну D в крові, а також УЗД щит.з-зи. У всякому разі без тирозолу не обійтися. Якщо призначена доза тирозолу не перевищує 10 мг, можна продовжувати грудне вигодовування. В іншому випадку - перейти на суміші.