Оксана | 2018-11-16 14:14:07

неврозні напади, втрата свідомості

Чоловіку 48 років, пів року тому почалися панічні страхи від ревності, моєї зради чоловіку, Всі мої пояснення призводять до сварок, виходимо двоє з контролю, а цими останніми днями - кулаками бив у двері, головою у стіну. Я і діти вже боїмося наступного якогось не контрольованого вчинку!

Ответы врачей 1

 Моргун Максим Владимирович
психотерапевт, психиатр
Адрес: г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 401. а так же Г. Киев, ул. Днепровская Набережная, 26-Ж, Офисный центр, кабинет 34. Частная практика.
Телефон: 099-176-55-33 (Viber) 067-58-58-901 (WhatsApp)
Доброго дня. Чоловіка треба показати психіатру. Для вирішення цього питання зверніться, будь ласка, до психіатра за місцем проживаня, спочатку можете сама, щоб обсудити його стан.