Яна | 2018-11-23 21:26:34

Вірус папіломи

Доброго вечора. Дитина народилася з папіломами на обличчі (3: 1.з хрящиком біля вуха 2 на ножиці висять). Зараз дитині 3 місяці, яким способом краще іх зняти,відшипувати чи рідким азотом? І чи можуть вони після того знову почати рости. Дякую

Ответы врачей 1

Шевчук Дмитрий Владимирович
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирская областная детская клиническая больница
Телефон: (050)4461235, (096)2608317
Доброго вечора. Це можуть бути привушні привіски. Їх потрібно видаляти хірургічним шляхом під загальною анестезією. Краще після 1 року.