Наталія | 2018-11-24 18:03:27

Кровотеча

Вітаю) таке питання... Спостерігаю кров на туалетному папері після сходження в туалет з заднього проходу, крові трішки,ледь помітно,на білизні її немає... Що робити і до кого звернутись?

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий день. Скоріш за все це геморой або анальна тріщина.Звертайтесь.Я з задоволенням проконсультую вас. Заходьте на мій сайт : doctorilchenko.com
Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня. Вам потрібно звернутись на консультацію до проктолога. Судячи зі скарг, у вас типові прояви хронічного геморою, але діагноз обов'язково треба підтвердити під час очного огляду.