Таня | 2018-11-28 19:42:36

Глисти

Хочу спитати що робити? Я у Лютому цього року виводила дитині (3 роки) глисти Зентелом. Після виведення непровіряла повторно. У Серпні робила УЗД і виявили вузлики у животі сказали що можуть бути глисти, здали кал, виявили аскариди. Пішли до лікаря виписали Вермокс по 1 таб 2р/д. 3дні з підготовкою з усім. У кінці Вересня дитина пропила це усе, і пройшло добре. Але через 1міс у кінці Жовтня я знову роблю житинаі УЗД і знову є вузлики ще більші ( першого разу були 6-8 мм тепер 10-15 мм) я тоді перездаю кал у 2 приватних клініках. У одній виявляють аскариди у іншій лямблії. Я іду до педіатра каже поки що нічого не робити бо лиш 2 міс тому виводили і непотрібно знову травмувати організм. Але дитина час від часу скаржиться на біль у животі і інколи у калі є прозорий слиз. Я незнаю що робити виводити глисти йому ще раз, можливо якомусь закордонним і кращим препаратом, чи дійсно непотрібно нічого поки що робити бо організм ще ослаблений. Що ви порадите?

Ответы врачей 2

Коваленко Вера Викторовна
невролог детский, педиатр, реабилитолог
Адрес: г. Киев, частная практика, ул. Алма-Атинская, 37 Б
Телефон: +380667246403, [email protected]
Доброго дня! Потрібна консультація дитячого хірурга. Бажаю здоров"я!
Денисенко Анна Юрьевна
педиатр
Адрес: Сеть клиник для детей KinderKlinik, отделение по ул. Кахи Бендукидзе, 2. График работы KinderKlinik: Пн-Вс с 08:00 до 20:00.
Телефон: График работы Анны Юрьевны – плавающий. Запись по тел.: 0 800 30 75 75; 044 390 75 75; 096 390 75 75
Добрий день! На початок, Вам потрібна консультація та огляд гастроентеролога, щоб зрозуміти походження вузликів в черевній порожнині. І вже потім можна буде визначитися з антигельмінтною терапією іншими препаратами. Будьте здорові!