Галина | 2018-11-29 16:58:45

Урология

Доброго вечора. Чи правильно назначив невролог, при діагнозі "нейрогенний сечовий міхур"дівчинці 8 років: Нейромідін 1/2т. 2рази в день-1міс. ;неовітам 1т./день-1міс. ; потім когнум 1т. 3рази в день- 2 міс.? Бо показання до препаратів "когнум" і "нейромідін" мене лякають...

Ответы врачей 1

Шевчук Дмитрий Владимирович
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирская областная детская клиническая больница
Телефон: (050)4461235, (096)2608317
Вітаю! Так, справді, при нейрогенному гіпорефлекторному сечовому міхурі призначається нейромідін для стимуляції скоротливої здатності сечового міхура (якщо доведена його гіпотонія). Бажаю міцного здоров’я!