Наталія | 2018-12-04 12:25:08

Щитовидка

Доброго дня!! Михайле Юрійовичу чергувала вас про те о після операціі яка була проведена 15,11.2018 я маю хриплий голос .На моє запитання ви відповіли що давали відповідь на це питання на ютубі . Не можу знайти ваш виступ, допоможіть знайти можливо підкажіть дату чи тему виступу . Буд у дуже вдячна!

Ответы врачей 1

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Напишите в YouTubeНарушение голоса после операцииВот ссылкаwww.youtube.com/watch?v=SfzzCbo5saQ