Александра | 2018-12-13 17:14:00

Противозачаточные

Смотрите ,мне 18,половой жизнью уже живу 2 года,хочу начать пользоваться свечами противозачаточными ,проблем по гиникологии нет. Хочу услышать рекомендации какие лучше и можно ли вообще пользоваться ими

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Ні в якому разі не забувайте, що всі ці свічки дають всього 85% гарантії захисту від настання небажаної вагітності. Залишається приблизно 15% ймовірності того, що небажана вагітність все ж настане. Проте 10% з цих 15 — вина або неправильного зберігання свічок, або неправильного їх застосування самою жінкою. Саме тому так важливо ретельно дотримуватися інструкції щодо їх застосування, і не відступати від неї ні на крок. Так як свічки є по своїй суті нічим іншим, як складними кислотами. А це означає, що контакт протизаплідних свічок із усілякими лугами необхідно повністю виключити.Крім того, пам’ятайте про золоте правило тридцяти хвилин — яке б ви не використовували засіб для інтимної гігієни, звертайте увагу на те, щоб між підмиванням і застосуванням протизаплідною свічки пройшло не менше тридцяти хвилин. За цей час природні виділення залоз, що знаходяться на шийці матки, повністю нейтралізують залишки миючого засобу для інтимної гігієни.Протизаплідні свічки Еротекс, фарматекс, Бенатекс містять одне і теж активна речовина - бензалконію хлорид, тому ефект і механізм дії у них однаковий, а різниця лише в суб'єктивних відчуттях, які відчуває жінка при їх використанні.При виборі жіночих контрацептивних свічок необхідно відвідати свого лікаря акушер -гінеколога і упевнитися, що у Вас немає протипоказань для їх використання.