Олена | 2018-12-15 16:16:46

дискомфорт у вусі після продування

Доброго дня! Мала ОРВІ, в результаті був євстахіїт, лікар порадив продування вуха. Після хвороби одужала, але після продування залишилося відчуття дискомфорту у вусі, таке враження, наче в середньому вусі змістилися кісточки. Чи таке може бути? Чи допоможе мені КТ, щоб з"ясувати, що сталося? Які мої дії? Вухо не болить, лише відчуття дискомфорту, інколи враження якоїсь приглуховатості, але загалом слух, як мені здається, в нормі. Дякую

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Можете сделать аудиометрию и повторно показаться ЛОР врачу.