Ілона | 2018-12-17 18:39:33

Зригування

Доброго вечора! Хлопчик, 8 місяців, зригує. Народився доеошеним 2,500 вага, здоровий. Зараз важить 8,250.перебуває на грудному вигодовуванні, їсть овочі, м'ясне пюре, фруктові пюре, каші. Животик звичайної форми і розмірів. Стілець 1 раз на день, замазкоподібний. Робили УЗД пілоричного відділу, то написали без особливостей. Що порадите робити чи воно само пройде?

Ответы врачей 2

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, в даному випадку необхідно розуміти, коли зявились зригування, як часто виникають зригування, які вони за обємом і з чим повязані (певні продукти в раціоні дитини, рухова активність після їжі тощо). Вам потрібно звернутись з цим питанням на огляд до педіатра чи дитячого гастроентеролога.
Бухарина Евгения Николаевна
Адрес: г.Киев, Украина, ООО «Детский медицинский центр «Добробут»
Здравствуйте! У большинства детей срыгивания практически прекращаются к 6-8 месяцам, хотя все еще могут сохраняться при физичеких нагрузках (вставания, перевороты, ползание). Учитывая, что ваш малыш был недоношен, то у него все еще идет созревание нервной системы и , если его ничто не тревожит, он нормально растет и развивается, то переживать точно не стоит.