Світлана | 2019-01-04 19:25:00

Підозра на запалення легень

Доброго вечора. Дитина, 2,5 р. З 18.12. по 26.12 мала ГРВІ. Температура 7 діб 38-39. За результатами аналізів було назначено антибіотикотерапія (зіннат, 125) 5 дн., та симптоматичне лікування. 26.12 д-з здорова. З 29.12 по сьогодні температура в межах 37.1-37.8. Нічого не турбує, активна дитина, ЗАК в нормі. Сімейний лікар при огляді вислухала крепетацію і хрипи в лівій легені. Назначила аскурил і інгаляції бередуалом. Питання: чи потрібно зробити рентген, для постановки точного діагнозу, і чи можуть аналізи бути в нормі при такому стані легень. Дитина не кашляє зовсім. Дякую.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, якщо лікар, що оглядав дитину, сумнівається в діагнозі або потребує проведення додаткового обстеження для його встановлення, він може призначати рентгенологічне обстеження.